DOMKI 60m2
3-6os.

Dysponujemy siedmioma wolnostojącymi 6 osobowymi drewnianymi domkami o powierzchni 60 m2 + taras. Na parterze znajduje się salon z rozkładaną narożną kanapą, w pełni wyposażony aneks kuchenny oraz łazienka. Na piętrze usytuowane są dwie osobne sypialnie w tym jedna z łożem małżeńskim i balkonem, a druga z pojedynczymi łóżkami. Wyposażenie domków: TV, lodówka, komplet naczyń i sztućców + garnki, indukcyjna kuchenka elektryczna, czajnik elektryczny, pościel, meble ogrodowe, leżaki plażowe, parawany, grill. Istnieje możliwość zamieszkania jednej dodatkowej osoby za dopłatą.

 


ARTAMENTY 70m2
4-7os

Posiadamy murowane apartamenty o powierzchni 76 m2 każdy. Apartamenty przeznaczone są dla 6 osób.Na parterze znajduje się salon z rozkładaną narożną kanapą, kominkiem, w pełni wyposażonym aneksem kuchennym oraz łazienka. Na piętrze usytuowane są dwie osobne sypialnie w tym jedna z łożem małżeńskim + TV, a druga z wersalką i pojedynczym łóżkiem. Pomiędzy nimi znajduje się toaleta z małą umywalką.  Przed każdym apartamentem znajduje się taras wyposażony w meble ogrodowe oraz grill. Wyposażenie apartamentów: TV, lodówka, komplet naczyń i sztućców + garnki, czteropalnikowa kuchnia halogenowa, czajnik elektryczny, pościel, meble ogrodowe, leżaki plażowe, parawany, grill. Istnieje możliwość zamieszkania jednej dodatkowej osoby za dopłatą.

 


POKOJE 17m2
2-3os

Dysponujemy również pokojami dwuosobowymi, w niektórych z nich z możliwością dostawki hotelowej. Każdy z pokoi posiada łoże małżeńskie, własną łazienkę, balkon lub taras oraz hotelową chłodziarkę, talerze, sztućce, kubki, czajnik, TV. Na korytarzach budynku znajdują się mikrofale. Nie ma w budynku aneksu kuchennego.

 


PRZYCZEPY 20m2
2-4os

Przyczepy campingowe 4 osobowe z przedsionkami w pełni wyposażone: salon, aneks kuchenny, sypialnia, TV. Obok budynek z łazienkami, gdzie każda przyczepa posiada własną zamykaną na klucz łazienkę.

 


OTOCZENIE
PLAŻA

Nasz atut to duża zadbana zielona i ukwiecona przestrzeń sprzyjająca wypoczynkowi. Jedna z niewielu tak dużych działek w Sarbinowie - hektar - jest miejsce na grilla, można się opalać w zaciszu domku, swobodnie zaparkujecie samochód - dla naszych gości bezpłatny parking na terenie ośrodka. Cały teren jest ogrodzony oraz zamykany zawsze można liczyć na pomoc personelu. Dla gości ogólne dostępne Wi-Fi. Na terenie ośrodka znajduje się plac zabaw dla dzieci wraz z trampoliną oraz altanka z dużym stołem, obok której jest miejsce do zrobienia ogniska. Do plaży mamy około 400 metrów wygodnym przejściem. Plaża szeroka, piaszczysta i zadbana. Do centrum miasteczka około 300 metrów.